Vypnout reklamy

5 důvodu, proč se rozhodnout pro Honor Watch GS Pro

5 důvodu proč se zrovna rozhodnout pro chytré hodinky Honor Watch GS Pro? Skvělé funkce jak pro sport, tak i pro práci. Nechybí

Hledáte chytré hodinky ke svému telefonu, ale chcete, aby měly dostatek funkcí a byly tak vaším parťákem, jak v práci, tak i ve sportu? Proč zvolit Honor Watch GS Pro?

Hodinky nabízejí až 100 sportovních tréninkových režimů, díky tomu lze monitorovat běh, chůzi, jízdu na kole, plavání a další sporty. Patří mezi ně i extrémní sporty jako je horolezectví, sjezdové lyžování. Díky těmto módům pak získáte přesné údaje o délce tréninku, spálených kaloriích nebo sklonu sjezdovky.

Nepřetržitý monitoring

Hodinky vás neustále monitorují a tedy vaše životní funkce. Patří mezi ně například snímač srdečního rytmu a zároveň vás dokáže upozornit, když jste moc ve stresu. Pokud ano, tak vám pomůže tento stres odbourat správným dýcháním.

Baterie

Baterie v těchto hodinkách vydrží až 25 dní na jedno nabití. Nemusíte tak hodinky neustále odkládat na nabíječku

Další věcí je, že hodinky jsou téměř nerozbitné a jsou certifikovány 14 vojenskými testy MIL-STD-810G a tedy ani silný úder, voda, písek a extrémní teploty nezničí tyto hodinky, což je skvělá zpráva.

Duální satelitní systém

Skvělý parťák do lesa a na hory. S hodinkami se neztratíte protože disponují přesnou GPS. Stačí zapnout funkci GPS Route Back a aplikace vás navede zpět do bodu startu a to po stejné nebo kratší cestě. Pokud bude špatné počasí, tak jste na to upozorněn.

Hodinky navíc byly na rukách sportovců při závodu Honor Watch GS Pro a vydržely bez úhonu.