„5 funkcí, které by měl Google Pixel 9 ukrást od svých konkurentů“

Google Pixel 9: Co všechno můžeme očekávat?

Blíží se datum vydání nové série telefonů Google Pixel 9 a díky různým únikům už víme pár podrobností o vlajkových lodích Googlu pro rok 2024….

"5 funkcí, které by měl Google Pixel 9 ukrást od svých konkurentů"

Google Pixel 9: Co všechno můžeme očekávat?

Blíží se datum vydání nové série telefonů Google Pixel 9 a díky různým únikům už víme pár podrobností o vlajkových lodích Googlu pro rok 2024. I když by bylo fajn vidět nový, energeticky úspornější čip Tensor G4, existuje spousta funkcí konkurenčních telefonů jako například **Samsung Galaxy S24 Ultra**, které bychom rádi viděli i v Pixelu 9. Zde jsou pět funkcí dostupných na konkurenčních telefonech, které bychom rádi viděli i v dalším telefonu od Googlu.

První funkcí, kterou bychom rádi viděli v Google Pixel 9, je **5G konektivita**. Konkurenční telefony již nabízejí rychlé připojení k síti 5G, takže by bylo skvělé, kdyby Google do svého nového modelu integroval stejnou funkci.

Další zajímavou funkcí, kterou by mohl Pixel 9 nabídnout, je **vylepšený fotoaparát**. Konkurenční telefony se mohou pochlubit špičkovými fotoaparáty, které umožňují skvělé fotografie a videa. Doufejme tedy, že i Google přinese do svého nového zařízení inovativní technologie pro zachycení skvělých momentů.

Kromě toho by bylo skvělé vidět ve Pixelu 9 i **rozšířitelnou paměť**. Některé konkurenční telefony mají možnost rozšíření interní paměti pomocí microSD karet, což je velmi užitečná funkce pro ty, kteří mají rádi velké množství fotografií, videí nebo aplikací.

V současné době není potvrzeno, jestli se zmíněné funkce skutečně objeví v Google Pixel 9, ale doufejme, že Google nás nezklame a přinese na trh telefon plný špičkových technologií a inovací.

**FAQ:**

1. Jaký bude předpokládaný termín vydání Google Pixel 9?
– Podle úniků se očekává, že Google Pixel 9 bude uveden na trh v průběhu následujících pár měsíců.

2. Bude Google Pixel 9 podporovat připojení k síti 5G?
– Zatím nebyla potvrzena informace o tom, zda Google Pixel 9 bude mít 5G konektivitu, ale je pravděpodobné, že se tato funkce objeví.

3. Bude možné rozšířit paměť ve Google Pixel 9?
– Zatím není známo, zda Pixel 9 bude mít možnost rozšíření paměti, ale doufejme, že Google naslouchá zákazníkům a tento prvek zahrne do svého nového zařízení.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/5-features-google-pixel-9-should-steal-from-competitors/