5 minutové video ze hraní Fortnite na Androidu

Fortnite nebude v počátku dostupná na všech telefonech Android, ale z počátku je exkluzivně pro Note 9 a následně i pro další telefony Samsung a to po dobu 4 měsíců. Další informací je, že fortnite nebude dostupný na Google Play, ale pouze přímo ke stažení. Pravděpodobně vlastní platforma Epic Games. Vypadá to tedy na to, že firma Epic Games se spolčila s firmou […]

Fortnite

Fortnite nebude v počátku dostupná na všech telefonech Android, ale z počátku je exkluzivně pro Note 9 a následně i pro další telefony Samsung a to po dobu 4 měsíců. Další informací je, že fortnite nebude dostupný na Google Play, ale pouze přímo ke stažení. Pravděpodobně vlastní platforma Epic Games.

Vypadá to tedy na to, že firma Epic Games se spolčila s firmou Samsung. Nicméně pár lidem se již podařilo hru odemknout i pro telefony Samsung Galaxy S9+. Právě na fóru XDA Developers se o to postaral jeden uživatel.

Taktéž nám natočil 5 minutové video z hraní této hry na svém telefonu.

Jak vidíte, tak grafické zpracování je na opravdu obrovské úrovní, až byste řekli, že hru hrajete na PC. Nicméně hra je ještě vylepšena Samsung Game Tunerem, který podává vyšší rozlišení a výkon. Nicméně Galaxy S9+ je velmi silné zařízení. Takže pro slabší telefony bude grafika mnohem horší.

Zdroj