Vypnout reklamy

5 nejlepších her na mobil tento týden

Vydáno dne: 24.12.2018

Máme tady Štědry den a k tomu spoustu nových android her, které vyšly minulý týden. Všichni jsme měli spoustu práce s chystáním, ale jelikož teď si můžeme užít volno, tak nám nechybí spousta nových her. Rome Total War Stáhněte si hru z Google Obchodu Hra dorazila právě tento týden. Původně měla exkluzivní počínání na systému […]

Máme tady Štědry den a k tomu spoustu nových android her, které vyšly minulý týden. Všichni jsme měli spoustu práce s chystáním, ale jelikož teď si můžeme užít volno, tak nám nechybí spousta nových her.

Rome Total War

Hra dorazila právě tento týden. Původně měla exkluzivní počínání na systému iOS. Jedná se o klasickou real-time strategií, která nabízí spoustu herních prvků.

Bendy and the Ink Machine

Jedná se o hororovou hru. Zahrajte si na klasického animátora, který navštívil staré studio. Pojďte se ponořit do tajuplného světa.

Beach Buggy Racing 2

Jedná se o skvělou závodní hru, která se blíží svým způsobem Mario Kart. Tato hra udělala opravdu skvělý pokrok. Projíždějte přes různé části hry a pokuste se dostat přes protivníky.

Lemmings

Oficiální hra Lemmings se dostala na mobilní telefony tento týden. Jedná se o naprostou totožnou hru z PC, která byla velmi populární před několika lety. Snažte se vyhýbat veškerým překážkám.

TotAL RPG

Jedná se o perfektní RPG hru TotAL, která je spíše Diablo. Hra je naprosto zdarma a užijete si tak spoustu zábavy. Nicméně jelikož je zdarma, tak jsou tady reklamy.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš