Vypnout reklamy

5 Nejlepších herních telefonu (Jaro 2017)

Přemýšlíte o tom, že si koupíte nový mobilní telefon? Máte rádi hry na svém telefonu? Peníze v tom nehrají žádnou roli. Možná pro vás máme perfektní telefony pro vás. Koupit si silný a správný telefon je opravdu velice důležité, z větší části však záleží na vašem rozpočtu.

V této chvíli se budeme bavit jen o těch nejlepších mobilních telefonech na trhu. V porovnání budou i systémy iOS a Android.

iPhone 7 Plus

Nejedná se o nejnovější a nejžádanější telefon v tomto seznamu. Nemá nejlepší displej, fotoaparát nebo vzhled. Jenže jedná se podle všeho o jeden z lepších herních telefonu na trhu. Ze všech iPhonů na trhu má tento nejlepší, největší displej a vysoce výkonný procesor.

iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus

Podle všeho je zároveň App Store mnohem lepším zdrojem her než Google Play.

iPhone 7 má 5.5 palcový displej s 1080p rozlišením. Dále nabízí opravdu perfektní barvy a běží na Apple A10 Fusion procesoru.

Samsung Galaxy S8

Pokud by měl Galaxy S8 telefon stejný přístup ke hrám, jako má iPhone, tak by telefon byl asi nejlepším herním zařízením. Telefon má zahnuté hrany displeje a má mnohem větší displej. Zabírá téměř celou přední část. Chybí i tradiční „home“ tlačítko.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Telefon má 5.8 palcový QHD SAMOLED displej a má mnohem více kontrastu, ostrosti, jak iPhone 7 Plus.

Telefon je opravdu velký a není ani potřeba mít Samsung Galaxy S8+, který je ještě dražší. S telefonem získáte moderní Exynos 8895 (od Samsungu) nebo Snapdragon 835. Dále 4GB RAM LPDDR4X.

Google Pixel XL

Dokud nedorazil na trh nový telefon Galaxy S8, tak právě telefon od Google byl nejlepší herní telefon na trhu. Mnozí stále tvrdí, že se jedná o nejlepší mobilní telefon. Pixel XL získal nižší hodnocení jen kvůli menšímu displeji a Snapdragon 821. I to stále stačí na to, aby telefon dokázal spouštět i ty náročnější hry po dobu několika let.

Google Pixel XL

Google Pixel XL

Telefon je navíc velmi dobře optimalizovaný na Android, asi tak jak iOS na iPhone. Telefon má také skvělý fotoaparát a přístup do Google Daydream VR.

LG G6

Chudák staré LG. Oznamuje nový chytrý telefon, jenž má být větší, bohatší a populárnější než místní konkurent. Jako prosté herní zařízení to určitě není. Má 5.7 palcový QHD LCD displej a Snapdragon 821, který spíše patří do roku 2016 a né do roku 2017.

LG G6

LG G6

LG G6 je však jeden z nejschopnějších telefonu v současné době. LG upustilo od hloupé modulární verze. Má také skvělý fotoaparát, který se blíží iPhone 7 Plus.

OnePlus 3T

Docela levný mobilní telefon, který se pohybuje v cenové hladině 12 000 korun. Je to schopný telefon, který dostane Snapdragon 821 tak jako Pixel XL a LG G6. Podpora 6GB RAM. Což je opravdu skvělé pro mobilní hry. 

OnePlus 3T

OnePlus 3T

Ovšem 5,5 palcový displej s 1080p není tak ostrý jako jeho soupeři. Jedná se o celokovový mobilní telefon se slušným fotoaparátem, baterií a uživatelským rozhránním. S nákupem však počkejte, protože OnePlus 5 je za dveřmi.