Vypnout reklamy

5 technologií, které přijdou v roce 2018

Google novinky, technologické novinky roku 2018

Rok 2017 se nám blíží ke konci a dále budeme mít rok 2018, který podle všeho donese nové novinky co se týče technologie. Mobilní telefony budou mít minimální rámeček a displej bude přes celý telefon.

Pojďme se však podívat, co všechno přinese rok 2018. Máme k dispozici 5 zajímavých technologií, které budou dominovat v roce 2018. Apple, Google a Samsung se budou snažit o nějaké překvapení.

Snímač otisků prstů pod displejem

Snímač otisků prstů pod displejem

Snímač otisků prstů pod displejem

Podle všeho má v roce 2018 přijít první telefon se snímačem otisků prstů pod displejem. Nebude to Apple ani Samsung, ale podle všeho Vivo. Čínská společnost však nebude oficiálně v prodeji v US. První snímač pod displejem bude od Synaptics s čipem FS9500.

První ohebný telefon

První ohebný telefon

První ohebný telefon

Do poslední fáze se tato technologie dostane do konce roku 2018. Samsung Galaxy W přijde na konci roku možná počátkem roku 2019. Kolik takových ohebných telefonu v roce 2018 přijde, tak to nevíme.

Chytré reproduktory s kvalitním zvukem

Chytrý reproduktor

Chytrý reproduktor

Amazon vede trh s chytrými reproduktory. Ovšem veškeré reproduktory nemají kvalitní zvuk. Očekáváme, že v roce 2018 přijde chytrý reproduktor, který bude mít dobrý zvuk.

Projekt Treble opraví problémy s aktualizacemi Android

Android Treble

Android Treble

Pokud máte starší mobilní telefon Android, tak určitě víte, jak to je s aktualizacemi. Většinou se stane, že přijdou docela pozdě nebo vůbec. Většina problému není opravena, pokud tedy nevlastníte Google Pixel. Google se o nápravu dlouho snažil a v roce 2018 to možná dokáže s projektem Treble. Většina telefonu se bude aktualizovávat velmi jednoduše a přijde tento projekt součásti Android 8.0 Oreo. Veškeré nové telefony roku 2018 obdrží projekt Treble?

První telefony s umělou inteligencí od Google

Google AI

Google AI

Google řeší dvě věci a to jsou aktualizace Android a umělá inteligence od Google. Nové kamery od Pixel 2 a Pixel 2 XL budou první, kdo to otestuje. Google fotky má chytrý vyhledávač. V roce 2018 se očekává Pixel 3 a Pixel 3 XL. 

Kamera od Pixel 2 a Pixel 2 XL má skvělou dynamiku a viditelnost ve tmě.