5 věcí, které chceme vidět, jak Google pracuje s audio technologiemi v roce 2024

Google je lídrem v mnoha aspektech našeho digitálního života. Pokud o tom přemýšlíte, je téměř nemožné, nebo alespoň velmi obtížné, projet den na síti bez setkání s několika stránkami ekosystému Google,…

5 věcí, které chceme vidět, jak Google pracuje s audio technologiemi v roce 2024

Google je lídrem v mnoha aspektech našeho digitálního života. Pokud o tom přemýšlíte, je téměř nemožné, nebo alespoň velmi obtížné, projet den na síti bez setkání s několika stránkami ekosystému Google, od vašeho mobilního zařízení až po vyhledávání a kancelářskou produktivitu. Ale co se týče zvuku, impérium Google na nás působí výrazně nedokončeně. Proto jsme vytvořili naši seznam přání ohledně google audia pro rok 2024.

Google nabízí širokou škálu produktů a služeb spojených s audio zážitky, jako jsou streamovací služby YouTube Music a Google Podcasts, chytré reproduktory Google Nest a hlasový asistent Google Assistant. Tyto výrobky a služby poskytují uživatelům možnost poslouchat svou oblíbenou hudbu, podcasty, zprávy a více. Nicméně, i přes tyto funkce se zdá, že Google stále ztrácí nějaké klíčové prvky, které by audio zážitek doplnily a obohatily.

Naše přání do budoucnosti zahrnuje:

  1. Vylepšenou integraci hudebních služeb: Víme, že Google nabízí streamovací služby YouTube Music, ale bylo by úžasné, kdyby existovala ještě lepší integrace s dalšími oblíbenými hudebními platformami, jako je Spotify či Apple Music. Uživatelé by tak měli možnost snadno přepínat mezi různými hudebními aplikacemi a sdílet své oblíbené skladby napříč platformami.
  2. Rozšíření funkcí chytrých reproduktorů: Chytré reproduktory Google Nest jsou skvělým příkladem, jak si uživatelé mohou užít audio zážitky v rámci svého domova. Nicméně by bylo skvělé, kdyby tyto reproduktory nabízely ještě více funkcí, například podporu pro multiroom streaming, vylepšenou kvalitu zvuku nebo možnost propojení s televizorem a dalšími zařízeními.
  3. Google audioknihy: Audioknihy jsou stále populárnější formou čtení pro mnoho lidí. Zatímco Google nabízí rozsáhlou knihovnu elektronických knih, nemůžeme si nechat ujít myšlenku na to, že přidání služby pro poslech audioknih by bylo skvělým přínosem pro uživatele. Tímto způsobem by si lidé mohli užívat své oblíbené knihy i při cestování nebo při jiných činnostech, kdy nemohou číst.

FAQ:

1. Jaké hudební platformy mohu používat se zařízeními Google Nest?

Google Nest podporuje streamovací služby YouTube Music, Spotify a Apple Music.

2. Jak mohu vylepšit zvuk na chytrých reproduktorech Google Nest?

Chytré reproduktory Google Nest lze propojit do multiroom sítě a použít jako součást kvalitního zvukového systému v domácnosti.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-audio-wishlist-2024/