5 vlastností, které by si RCS mělo vzít od iMessage

V dlouho trvajícím debatě mezi iMessage a RCS se zdá, že Google nakonec svými cílenými reklamními kampaněmi dosáhl svého cíle. Vloni na podzim totiž Apple oznámil, že přinese RCS komunikaci i…

5 vlastností, které by si RCS mělo vzít od iMessage

V dlouho trvajícím debatě mezi iMessage a RCS se zdá, že Google nakonec svými cílenými reklamními kampaněmi dosáhl svého cíle. Vloni na podzim totiž Apple oznámil, že přinese RCS komunikaci i na iPhony. Podle očekávání by měla být funkce RCS textingu přidána do budoucí aktualizace iOS 18. Přestože Google učinil mnoho úsilí, aby přinesl řadu nových funkcí do RCS, například novou funkci **screen effects** ve zprávách, iMessage zůstává velmi dobře implementovanou platformou pro textovou komunikaci. Zde je několik funkcí iMessage, které bychom rádi viděli v RCS.

Zatímco se oba konkurenční formáty snaží přilákat uživatele, je stále spousta otázek ohledně budoucnosti těchto technologií. Jaký bude dopad integrace RCS na trhu? Bude iMessage nadále dominovat mezi uživateli Apple zařízení? A co by mělo Google udělat pro lepší integraci RCS v různých operačních systémech?

**FAQ:**

1. Jaké jsou hlavní výhody RCS oproti iMessage?
2. Jaká je situace ohledně soukromí dat u obou komunikačních platforem?
3. Jaký je plán rozvoje aplikace Google Messages ve vztahu k RCS?

Zdroj: https://www.androidpolice.com/features-rcs-should-take-from-imessage/