5 vylepšení Pixel Watch 3, které bych rád/a viděl/a

Trh s chytrými hodinkami s operačním systémem Android zažívá v posledních letech rozmach, s mnoha značkami konečně přijímající platformu Wear OS. V důsledku toho je nyní na trhu mnoho možností, jako…

5 vylepšení Pixel Watch 3, které bych rád/a viděl/a

Trh s chytrými hodinkami s operačním systémem Android zažívá v posledních letech rozmach, s mnoha značkami konečně přijímající platformu Wear OS. V důsledku toho je nyní na trhu mnoho možností, jako jsou **OnePlus Watch 2**, vždy úžasný **Samsung Galaxy Watch 6** a nedávno oznámený **Mobvoi TicWatch Pro 5 Enduro**. Další oblíbené chytré hodinky s Wear OS jsou **Google Pixel Watch**, nabízející unikátní chuť a design od Googlu. Pixel Watch 2 přinesl mnoho vylepšení oproti původnímu Pixel Watch, ale stále doufám, že uvidíme několik vylepšení v Pixel Watch 3.

Mezi očekávané vylepšení patří například **lepší výkon a delší výdrž baterie**, aby se hodinky lépe vyrovnaly s konkurencí. Dále bych rád viděl **vylepšenou odezvu na zprávy a notifikace**, abychom mohli snadněji komunikovat přes hodinky. A konečně, doufám, že Google přidá **více zdravotních funkcí**, jako například sledování spánku nebo monitorování srdeční frekvence.

**FAQ:**

1. Jaká je odhadovaná cena Pixel Watch 3?
Zatím nejsou známy oficiální informace o ceně, ale očekává se, že bude konkurenčnější než předchozí modely.

2. Bude Pixel Watch 3 kompatibilní s mojí Android telefonem?
Ano, Pixel Watch 3 by měl být plně kompatibilní s většinou Android zařízení.

3. Kdy můžeme očekávat oficiální oznámení Pixel Watch 3?
Datum oficiálního oznámení zatím není známo, ale spekulace naznačují, že by to mohlo být ještě letos.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/top-5-improvements-pixel-watch-3/