7 jednoduchých tipů a triků pro Google Keep, které vám pomohou zůstat produktivní

Google Keep je výkonný nástroj pro produktivitu, pokud víte, jak ho používat. Jeho všestrannost je neomezená, ať již potřebujete rychle zapsat poznámky nebo upravit dokumenty. A to nejlepší je, že je…

7 jednoduchých tipů a triků pro Google Keep, které vám pomohou zůstat produktivní

Google Keep je výkonný nástroj pro produktivitu, pokud víte, jak ho používat. Jeho všestrannost je neomezená, ať již potřebujete rychle zapsat poznámky nebo upravit dokumenty. A to nejlepší je, že je předinstalován na většině Android tabletů a telefonů a můžete ho ihned používat po nastavení nového zařízení. Pokud jej ale nemáte, můžete si ho jednoduše stáhnout z Google Play Store.

Google Keep nabízí řadu funkcí, které vám pomohou při organizaci a udržování produktivity. Můžete vytvářet poznámky ve formě textu, audia, seznamů či obrázků. Důležité je také zmínit funkci oznámení, která vám připomene důležité úkoly či události.

Další zajímavou funkcí je možnost sdílení poznámek s ostatními uživateli. To se hodí při spolupráci na projektech či sdílení nápadů a informací.

Pokud se zajímáte o tablet nebo chytrý telefon pro poznámky a produktivitu, doporučujeme si přečíst článek na Android Police, kde najdete seznam nejlepších zařízení pro tento účel.

Pokud jste noví uživatelé Google Keep, může se vám hodit následující FAQ:

1. Jak přidat poznámku do aplikace Google Keep?
– Stačí otevřít aplikaci a klepnout na tlačítko „+“ v pravém dolním rohu obrazovky. Poté vyberte formát poznámky, který chcete vytvořit, a začněte psát nebo nahrávat.

2. Jak sdílet poznámku s jiným uživatelem?
– Otevřete poznámku, kterou chcete sdílet, a klepněte na tlačítko sdílení v pravém horním rohu obrazovky. Zadejte e-mailovou adresu nebo jméno uživatele, se kterým chcete poznámku sdílet, a potvrďte.

3. Jak nastavit upozornění na důležitou událost?
– Otevřete poznámku, ve které chcete nastavit upozornění, a klepněte na ikonu hodin ve spodní části obrazovky. Nastavte datum a čas upozornění a potvrďte. Aplikace vás upozorní v daný čas.

Google Keep je skvělým nástrojem pro organizaci a zvýšení produktivity. Stačí si ho stáhnout z Google Play Store a začít ho používat hned teď!

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-keep-tips-tricks/