„A Tiny Sticker Tale – Malý příběh ve velkém světě hry, brzy dostupný na mobilních zařízeních“

Vývojářské studio Ogre Pixel nedávno oznámilo svůj nejnovější projekt s názvem A Tiny Sticker Tale, útulné puzzle dobrodružství, které se chystá vyjít na platformách Android a iOS. Tento titul byl vyvinut…

"A Tiny Sticker Tale - Malý příběh ve velkém světě hry, brzy dostupný na mobilních zařízeních"

Vývojářské studio Ogre Pixel nedávno oznámilo svůj nejnovější projekt s názvem A Tiny Sticker Tale, útulné puzzle dobrodružství, které se chystá vyjít na platformách Android a iOS. Tento titul byl vyvinut stejným studiem, které stojí za hrami jako Jumper Jon a Lonesome Village, a původně byl uveden na platformě Steam a konzolí Nintendo Switch. Již za pár týdnů, konkrétně 28. února, si ho však budou moci vyzkoušet i mobilní uživatelé.

A Tiny Sticker Tale je malý dobrodružný titul, ve kterém se vše točí kolem změny světa pomocí roztomilých nálepek. Hlavní důraz je kladen na sebeprezentaci a nechání fantazie volný průběh, protože téměř všechno kolem vás může být přeměněno na nálepku. Od řešení hádanek po navazování nových přátel lze tyto nálepky použít k dosažení téměř cokoli.

FAQ:

1. Na jakých platformách bude hra dostupná?
A Tiny Sticker Tale bude k dispozici na platformách Android a iOS.

2. Kdy bude hra vydána pro mobilní uživatele?
Hra bude vydaná pro mobilní uživatele 28. února.

3. Jaké jsou hlavní prvky hry?
Hlavním prvkem hry je využití nálepek ke změně světa a dosažení různých cílů, jako je řešení hádanek a navazování nových přátel.

Klíčová slova: Ogre Pixel, A Tiny Sticker Tale, puzzle, dobrodružství, mobilní hra, Android, iOS, nálepky.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/a-tiny-sticker-tale/release-date/