Ace Racer: Nová mobilní závodní hra od společnosti NetEase Games

Ace Racer je nová mobilní závodní hra pro Android s mnoha auty, tratěmi a herními režimy. Využívá model gacha pro získávání předmětů. Stažení zdarma.

Ace Racer je nová mobilní závodní hra, která je nyní k dispozici na platformě Android. Tato hra, vyvinutá společností NetEase Games, nabízí hráčům mnoho různých závodních aut, které lze vylepšovat v průběhu hry. Hráči se také mohou těšit na mnoho různých závodních tratí a herních režimů, včetně multiplayeru, kde mohou soutěžit s ostatními hráči z celého světa.

Hra využívá model gacha, což znamená, že hráči mohou získávat různé předměty, včetně nových závodních aut, za použití virtuální měny, kterou lze získat buď při hraní hry nebo nákupem za reálné peníze. V této hře se hráči musí snažit vyhrát co nejvíce závodů a získat co nejvíce odměn.

Ace Racer je k dispozici ke stažení zdarma z Google Play Store a může si ji zahrát každý, kdo má mobilní telefon nebo tablet s operačním systémem Android. Závodní fanoušci určitě ocení grafiku a rychlost této hry, která nabízí skvělou zábavu a mnoho závodních zážitků.

Hra nabízí až 25 různých výrobců sportovních vozidel, jako jsou značky Porsche 911, Nissan GT-R a dalších 100 vozidel. Auta se dají upravovat a to jak jejich barvu, tak třeba záměnu kol, změnu celkového designu, přidání lišt a mnohem více.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Ace Racer je nová mobilní závodní hra pro Android s mnoha auty, tratěmi a herními režimy. Využívá model gacha pro získávání předmětů. Stažení zdarma.