Vypnout reklamy

Aktualizace nového launcheru Action Launcher na verzi 40.0. Nový launcher získává vylepšení v různých oblastí ať výkonu, tak i designu.

S více než 5 milióny stažení z Google obchodu je Action Launcher nejvíce populární launcher pro telefony Android. Právě to je i důvod, proč vývojář Chris Lacy se rozhodl vydat obrovskou aktualizaci Action Launcheru na verzi 40.0.

S tím dorazí nové ikonky a spoustu důležitých vylepšení. Jedná se o krásné barevnější ikonky s možnostmi úprav. Nechybí ani spousta designových změn, které dodávají tomuto launcheru nový nádech.

Action Search je nová funkce, která umožňuje uživatelům vyhledávat na internetu. Tato funkce je dostupná pro všechny uživatelé nejenom pro prémium verze aplikace.

Action Launcher 40.0
Action Launcher 40.0

S tímto launcherem můžete jednoduše zvolit výchozí vyhledávač. Nemusíte tak používat Google vyhledávač, ale je zde podpora třeba Bing a DuckDuckGo.

Další vylepšení je třeba oprava tlačítek, vylepšené načítání aplikace nebo různé problémy s přečerpání operační paměti.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.