Vypnout reklamy

S více než 5 milióny stažení z Google obchodu je Action Launcher nejvíce populární launcher pro telefony Android. Právě to je i důvod, proč vývojář Chris Lacy se rozhodl vydat obrovskou aktualizaci Action Launcheru na verzi 40.0.

S tím dorazí nové ikonky a spoustu důležitých vylepšení. Jedná se o krásné barevnější ikonky s možnostmi úprav. Nechybí ani spousta designových změn, které dodávají tomuto launcheru nový nádech.

Action Search je nová funkce, která umožňuje uživatelům vyhledávat na internetu. Tato funkce je dostupná pro všechny uživatelé nejenom pro prémium verze aplikace.

Action Launcher 40.0
Action Launcher 40.0

S tímto launcherem můžete jednoduše zvolit výchozí vyhledávač. Nemusíte tak používat Google vyhledávač, ale je zde podpora třeba Bing a DuckDuckGo.

Další vylepšení je třeba oprava tlačítek, vylepšené načítání aplikace nebo různé problémy s přečerpání operační paměti.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.