Vypnout reklamy
26.5.2019

Activision odhalil Battle Royale mód pro CoD: Mobile

Je to teprve pár dní, kdy Activision vypustil do světa beta verzi Call of Duty: Mobile pro několik států světa. Máme tu další oznámení ohledně této hry.

Call of Duty: Mobile bude disponovat Battle Royale módem, který podle všeho nabídne unikátní zábavu v porovnání s ostatními Battle Royale módy v jiných Call of Duty hrách.

Znamená to tedy, že je tady pár podobností mezi Call of Duty: Black Ops 4 módem a Battle Royale módem v nadcházejícím CoD: Mobile.

Co v novém módu tedy očekávat?

Jedná se tak trošku o klasiku. Na jedné Battle Royale mapě muže být až 100 hráčů. Hrát můžete sám, ve dvou, ve čtyřech hráčích společně proti ostatním.

CoD: Mobile Battle Royale mód
CoD: Mobile Battle Royale mód

Hráči si budou moci vybrat ze šesti různých tříd a každá z nich má své vlastní schopnosti. Objevíte se na mapě, posbíráte zbraně, přežijete a eliminujete veškeré nepřátele k tomu, abyste vyhráli.

Vývojáři také potvrdili, že hru si můžete zahrát z pohledu třetí i první osoby. Stačí se jenom rozhodnout.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.