Adaptivní nabíjení (Samsung) vs Dash Charge (OnePlus)

Firma OnePlus na svůj YouTube kanál vydalo video, které testuje dva nabíjecí systémy. Ten první je adaptivní nabíjení Samsung Galaxy S7 a druhé je dash charge OnePlus.  Podle videa vidíme, že Adaptivní nabíjení nezvládá dohánět nabíjení Dash Charge od firmy OnePlus. Všechno samozřejmě záleží na nastavení telefonu, jak moc je využívaný. Pokud máte v pozadí […]

OnePlus 3 vs. Samsung Galaxy S7, adaptivní nabíjení, dash charge

Firma OnePlus na svůj YouTube kanál vydalo video, které testuje dva nabíjecí systémy. Ten první je adaptivní nabíjení Samsung Galaxy S7 a druhé je dash charge OnePlus. 

Podle videa vidíme, že Adaptivní nabíjení nezvládá dohánět nabíjení Dash Charge od firmy OnePlus. Všechno samozřejmě záleží na nastavení telefonu, jak moc je využívaný. Pokud máte v pozadí spuštěno plno aplikací, tak nabíjení bude mnohem pomalejší.

V první části videa vidíme, jak se telefon OnePlus 3 dokázal nabít na 64% z 0% za pomocí Dash Charge a to za 30 minut. Galaxy S7 to zvládlo na 50% za stejnou dobu s adaptivním nabíjením.

Druhý test proběhl se zapnutým displejem, jelikož displej je největší spotřebič energie. Což by mělo za následek pomalejší nabíjení.

Není tomu tak, alespoň tedy u OnePlus 3. Galaxy S7 nabíjení bylo poněkud pomalejší, ale Dash Charge od OnePlus to zvládlo na jedničku.

zdroj: androidauthority.com