Vypnout reklamy

Qualcomm dnes oznámí svou novou funkci Adreno Turbo

Vydáno dne: 25.7.2018

Určitě jste si povšimli, že firma Huawei má své GPU Turbo u telefonu Honor nebo Huawei. Tato nová funkce má uvolnit více výkonu třeba pro hraní her. Nicméně na oficiální stránce Qualcomm na sociální síti Weibo se objevil zajímavý plakát, kde je psáno, rychlejší, plynulejší, chytřejší. Tento plakát je pro oznámení, které je naplánované právě […]

Určitě jste si povšimli, že firma Huawei má své GPU Turbo u telefonu Honor nebo Huawei. Tato nová funkce má uvolnit více výkonu třeba pro hraní her.

Nicméně na oficiální stránce Qualcomm na sociální síti Weibo se objevil zajímavý plakát, kde je psáno, rychlejší, plynulejší, chytřejší. Tento plakát je pro oznámení, které je naplánované právě na dnešní den. Pravděpodobně se bude jednat něco ve stylu GPU Turbo od společnosti Huawei.

Právě díky optimalizaci získáte mnohem lepší hratelnost. To znamená vyšší FPS (snímky za sekundu) a tím pádem plynulejší obraz. Co se jeví jako méně nepravděpodobné, tak to je nějaký nový čip, který by byl určen pro hry. Nicméně tato informace je exkluzivně pro Čínu. Což si klademe otázku, proč? To již brzy zjistíme.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: