Nový AI asistent Samsungu dokáže vyhledávat přes kameru a rozpoznávat text

Další den, další spekulace ohledně přicházejicího telefonu Samsung Galaxy S8. Podle veškerých informací dokáže nový chytrý asistent Galaxy S8 poskytnout uživatelům vizuální hledání a OCR (čtení textu). Obě funkce budou ve fotoaparátu. V aplikace kamery Galaxy S8 bude vlastní Bixby tlačítko. Ve chvíli kdy se aktivuje, tak dostanete přístup do vyhledávání a analýzy všeho, na […]

Samsung Galaxy S8

Další den, další spekulace ohledně přicházejicího telefonu Samsung Galaxy S8. Podle veškerých informací dokáže nový chytrý asistent Galaxy S8 poskytnout uživatelům vizuální hledání a OCR (čtení textu). Obě funkce budou ve fotoaparátu.

V aplikace kamery Galaxy S8 bude vlastní Bixby tlačítko. Ve chvíli kdy se aktivuje, tak dostanete přístup do vyhledávání a analýzy všeho, na co kamerou poukážete. Bixby poté zpracuje daný obraz a pokusí se přiřadit jakýkoliv objekt nebo text. Tato funkce v základě dokáže pomoc hledat věci na internetu a také není problém v překládání.

Nicméně Bixby bude hluboko integrován do téměř každé nativní Galaxy S8 aplikace. Například vám dokáže pomoci v nákupu skrz Samsung Pay a to poté, jak identifikuje, kde může být produkt zakoupen.

Nový AI asistent se očekává exkluzivně na Galaxy S8.