Vypnout reklamy

AI není zodpovědné za podivný Twitterový vlákno na Google Play

Minulý týden oficiální účet Google Play X (dříve Twitter) zveřejnil velmi zvláštní sérii tweetů o Sonicovi Ježkovi. Jak bylo uvedeno v prvním tweetu, cílem bylo ukázat „Sonic, který se s každým…

AI není zodpovědné za podivný Twitterový vlákno na Google Play

Minulý týden oficiální účet Google Play X (dříve Twitter) zveřejnil velmi zvláštní sérii tweetů o Sonicovi Ježkovi. Jak bylo uvedeno v prvním tweetu, cílem bylo ukázat „Sonic, který se s každým posunutím obrazovky stárne,“ což má dostatečný smysl, vzhledem k tomu, že Play Store hostí několik her s Sonicem Ježkem.

Tento neobvyklý tweetový experiment přitáhl pozornost fanoušků a vyvolal spekulace o tom, co by mohlo následovat. Zatím ale není jasné, zda se jedná jen o zábavu nebo o něco víc. Nicméně, Sonic the Hedgehog je ikonickou postavou a jeho popularita se neztrácí ani po letech.

Pro fanoušky Sonic the Hedgehog je to jistě zajímavá událost a může to být pouze začátek něčeho většího. Sledujte tedy oficiální kanál Google Play X pro další aktualizace a novinky ohledně této ikonické postavy z herního světa.

FAQ:
1. Kde mohu najít hry s Sonicem Ježkem na Play Store?
Na Play Store naleznete řadu her s Sonicem Ježkem, které si můžete stáhnout a zahrát si je na svém zařízení.

2. Bude tento tweetový experiment pokračovat?
Zatím není jasné, zda půjde o jednorázovou záležitost nebo se jedná o začátek něčeho většího. Sledujte oficiální kanál Google Play X pro další informace.

3. Jak dlouho Sonic the Hedgehog už existuje?
Sonic the Hedgehog byl poprvé představen v roce 1991 a od té doby se stal jednou z nejoblíbenějších herních postav.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-play-twitter-sonic-the-hedgehog-what-happened/