Vypnout reklamy

Jedná se o hru, ve které je potřeba přežít v post-apokalyptickém světě s krvavými zombie nepřáteli, kteří se opravdu s ničím nemazlí. Bojujte proti ním a zneškodněte je. Zombie virus proměnil svět v peklo a jenom pár lidí přežilo. Najděte bezpečný úkryt nebo vybudujte svůj vlastní. Je potřeba získat jídlo a další věci do své […]

Jedná se o hru, ve které je potřeba přežít v post-apokalyptickém světě s krvavými zombie nepřáteli, kteří se opravdu s ničím nemazlí. Bojujte proti ním a zneškodněte je.

Zombie virus proměnil svět v peklo a jenom pár lidí přežilo. Najděte bezpečný úkryt nebo vybudujte svůj vlastní. Je potřeba získat jídlo a další věci do své základny. Nezapomínejte vytvářet různé věci a outfity.

Nadále je stále velice prospěšné, abyste nacházeli ostatní přeživší a spolu bojovali proti tomuto viru. I v případě, kdy se vám to bude zdát nesmyslné, tak to musíte zvládnout. Se svými kamarády komunikujte přes chat.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Zone Z
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.