Aktualizace 1.4: Útěk z jeskyně – nová verze 1999 právě vychází 29. února!

Odpočet začal! Reverse: 1999 uvede svou nejnovější aktualizaci nazvanou ‚Vězeň v jeskyni‘ dne 29. února. Tuto novinku jsme s vámi sdíleli před několika týdny, když byla zveřejněna. Nyní, když je den…

Aktualizace 1.4: Útěk z jeskyně - nová verze 1999 právě vychází 29. února!

Odpočet začal! Reverse: 1999 uvede svou nejnovější aktualizaci nazvanou ‚Vězeň v jeskyni‘ dne 29. února. Tuto novinku jsme s vámi sdíleli před několika týdny, když byla zveřejněna. Nyní, když je den téměř tady, rádi bychom vás provedli kompletními podrobnostmi aktualizace Reverse: 1999 verze 1.4.

### Kdo je Vězeň v jeskyni?

No, to se dozvíte, až budete hrát! Ale mohu vám říct, že s aktualizací verze 1.4 se příběh dostává do značného zvýšení. Po dokončení 4. kapitoly se připojíte k Časomíři Vertinovi na ostrově, který nebyl zasažen ‚Bouří‘. Potkáte také jeho posádku – Sonetta, Reguluse a Liliyu. Po dokončení této části vás čeká bonusová kapitola nazvaná ‚Hvězda‘.

Přibude také spousta nových postav. Do tajemného putování se přidá 37, 6hvězdičkový arkanista typu Hvězda a matematický génius, který byl jako dítě zázrakem. Vidí svět jako hromadu čísel. Můžete ji získat v bannere ‚Mimo svět hmot‘ , což je první část aktualizace.

Během druhé části aktualizace Reverse: 1999 verze 1.4 můžete chytit 6 ve banneru ‚Hledač v jeskyni‘. Je to 6hvězdičkový arkanista typu Inteligence, který je o vyváženosti a bere to vážně jako Pythagoras. Jak 37, tak 6 dostanou i své vlastní příběhové události k hraní.

### Reverse: 1999 verze 1.4 aktualizace přináší nové módy!

Ne jen jeden nebo dva, dostanete tři nové módy. ‚Tři dveře‘ budou prvním pokusem hry o 3D puzzle, který vás nutí přemýšlet v kostkách a podobných věcech, abyste ho porazili. ‚Mane’s Bulletin‘ vám umožní porazit bosse jeden po druhém, abyste získali pěkné odměny. ‚Anekdota‘ vás zavede do příběhů Charlieho a Olivera Foga.

Bude také probíhat mnoho událostí, kde můžete získat dárky zdarma. ‚Poklad v kufru‘ a ‚Poklad na pláži‘ jsou dvě akce s registrací, kde si můžete vybrat až 20 Unilogů. ‚Pozvánka na karneval‘ vám umožní vybrat si zdarma 5hvězdičkovou postavu z běžných možností volání. Také se podívejte na ‚Putování v geometrii‘, kde můžete získat portrét na omezenou dobu.

### Nové hudební vydavatelství

Pro milovníky hudby má aktualizace Reverse: 1999 verze 1.4 hra zahajuje své vlastní hudební vydavatelství ‚The 1999 Records‘. Zahajují s OST nazvaným Journey in the Rain. Budou také vydávat EPs postav na Apple Music, Spotify a Pandora.

Mohl bych pokračovat a pok

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/reverse-1999-version-1-4-2/