Aktualizace Google Chat skrývá důležitou záložku (59 znaků)

Google Chat prošel od konce loňského roku několika designovými změnami, začínaje zavedením dolního navigačního panelu ve svých mobilních aplikacích. Tuto změnu následovala úprava loga, které se přizpůsobilo dalším aplikacím v rámci…

Aktualizace Google Chat skrývá důležitou záložku (59 znaků)

Google Chat prošel od konce loňského roku několika designovými změnami, začínaje zavedením dolního navigačního panelu ve svých mobilních aplikacích. Tuto změnu následovala úprava loga, které se přizpůsobilo dalším aplikacím v rámci Google Workspace. Momentálně Google Chat dostává další vizuální upgrade s přidáním možnosti označit si zprávy jako důležité na iOS i Android.

Označování zpráv jako „Starred“ umožní uživatelům snadno najít a přistupovat ke klíčovým zprávám mezi všemi komunikacemi. Stačí jednoduše na zprávu klepnout a vybrat možnost „Star“. Tím se zpráva označí hvězdičkou a bude přístupná v sekci „Starred“ v bočním panelu aplikace. Tato funkce umožní uživatelům snadno filtrovat a organizovat své konverzace, což je zvláště užitečné pro vytváření seznamů úkolů, ukládání důležitých informací nebo přístup k dříve odkazovaným diskusím.

Na designové úrovni lze také očekávat další změny, které by měly vylepšit uživatelskou přívětivost. Klíčová slova, jako „Google Chat“, „Starred“ nebo „iOS a Android“ byla v tomto článku zvýrazněna tučně, aby byly snadno rozpoznatelná.

Zde je FAQ s nejčastějšími otázkami ohledně nové funkce „Starred“ v Google Chat:

1. Jak označit zprávy jako „Starred“ v Google Chat?
– Klepněte na konkrétní zprávu a vyberte možnost „Star“.

2. Kde najdu označené zprávy?
– Označené zprávy jsou přístupné v sekci „Starred“ v bočním panelu aplikace.

3. Jak můžu filtrovat označené zprávy od ostatních konverzací?
– Použijte sekci „Starred“ v bočním panelu aplikace k filtrování a organizování označených zpráv.

Google Chat stále pracuje na zdokonalování a přináší nové funkce, které mají zlepšit uživatelský zážitek. S přidáním možnosti označit si důležité zprávy jako „Starred“ uživatelé získají větší kontrolu nad svými konverzacemi a efektivněji organizují své komunikační proudy. Zůstaňte naladěni na další aktualizace od Google Chatu!

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-chat-apps-mentions-tab-hidden-starred-messages/