Vypnout reklamy

Aktualizace hry MU Origin na verzi 9.0

Vydáno dne: 18.7.2019

Nová aktualizace hry MU Origin přináší také nový obsah, což je naprosto skvělé, protože takhle hra nikdy nudit nebude. Tedy prozatím.

Nová verze skvělé RPG online hry od Webzen MU Origin má nové věci. Vývojářské studio Webzen se rozhodlo, že hru aktualizuje a snaží se tuto MMORPG hru udržet aktuální.

Pro ty z vás, kteří nevědí, co to hra MU Origin je, tak se jedná o epickou fantasy dobrodružství, ve které si zahrajete za temné kouzelníky, temné rytíře nebo elfy. K dispozici je masivní hra pro jednoho hráče nebo multiplayer se skvělými funkcemi.

Existují tady tedy klany, PvP, PvE a další módy. Ve všech těchto módech bude potřeba se neustále dostávat do vyšší úrovně se svým hrdinou. Musíte si vytvořit nezastavitelné jednotky, které se nedají jen tak porazit.

Hra MU Origin těží z úspěšných aktualizacích od dob, kdy byla hra vypuštěna na trh. A ani tato poslední není vyjímkou. Stačí se podívat na trailer.

Nový herní obsah

Hlavním tahounem této aktualizace je Clan Battle Royale hra, PvP události na všech serverech kde půjdou po sobě tři klany každé pondělí od 21:30 do 22:00. Ten, kdo vyhraje, tak obdrží ocenění.

Další událost Devilish Treasure je na serverech každé Úterky a Pátky ve stejný čas, jako Clan Battle Royale. V této události budete vtaženi do souboje PvP, kde je celkem pět kol.

Je zde mnohem více obsahu, takže je se na co těšit a proto nezapomínejte hru stahovat.

MU Origin
Price: Free+

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš