Aktualizace hry Undecember: Nový obsah a vylepšená hratelnost

Nová aktualizace Undecember přináší 13. akt, nové bossové výzvy, dungeony a vylepšený režim PvP.

V nedávné minulosti nám společnost Line Games avizovala velkou aktualizaci své populární hry. Nyní přichází s novým patchem Season 2: Act 13: Hira pro hru Undecember. Tato aktualizace nabízí hráčům možnost prozkoumat nový turistický národ, kde se rozvíjejí příběhy postav Ilyi a Canny.

Pokud jste hráli dvanáctý akt, mohli jste navštívit pobřežní město Ganida. Avšak třináctý akt nabízí ještě intenzivnější zážitek, kdy hráči mohou odhalit tajemství spojená s postavou Ilja a jeho nečekanou rolí v osudu zvěrokruhu. A nezapomeňte na Cannu, která také sehrála klíčovou roli. Aktualizace představuje šest nových bossů, kteří čekají na vás, abyste je vyzvali.

Druhá sezóna nabízí i další vylepšení. Pro ty, kteří hledají větší výzvu, je zde nový režim Hardcore. Naopak režim Origin je pro ty, kteří preferují klidnější hraní. Dva noví bossové, Oslhild a Absinthiana, přinášejí novou úroveň výzev, přičemž každý z nich využívá unikátní schopnosti, které hráče určitě překvapí.

Kromě toho hráči mají možnost prozkoumat dva nové dungeony: Zahradu iluzí a Poklady zlatého krále. Dungeony Chaosu nyní obsahují předmět výbavy Lacrima, který hráčům poskytne nové možnosti přizpůsobení postavy.

A konečně, hráči mohou očekávat nové guildovní nájezdy a aktualizovanou verzi režimu PvP Křížová výprava slávy s bitvami 4v4.

Chcete si vše vyzkoušet? Stáhněte si Undecember zdarma a začněte objevovat nový obsah.

Aplikaci stáhnete níže