Vypnout reklamy

Minecraft Pocket Edition je tady  již několik roků a nabízí opravdu slušnou porci zábavy v Minecraft světě. Pokud s oblibou hrajete hru na PC, tak v mobilu vám nesmí chybět. Aby hra nezestárla, tak se vývojáři rozhodli vytvořit aktualizaci. Vydání nové aktualizace je na spadnutí. Nebude se jednat o žádnou malou aktualizací. K dispozici budou […]

26.5.2017

Minecraft: Pocket Edition dostane aktualizaci. Pojďme se na ní podívat

Minecraft Pocket Edition je tady  již několik roků a nabízí opravdu slušnou porci zábavy v Minecraft světě. Pokud s oblibou hrajete hru na PC, tak v mobilu vám nesmí chybět. Aby hra nezestárla, tak se vývojáři rozhodli vytvořit aktualizaci.

Vydání nové aktualizace je na spadnutí. Nebude se jednat o žádnou malou aktualizací. K dispozici budou nová místa, hodně lam a další věci.

Ovšem to není vše, aktualizace si pro vás přichystala spoustu novinek a třeba i to, že máte možnost si barvit lůžka, používat nové bloky, aby budovy vypadali mnohem moderněji.

Podle traileru se dostáváme i do temných zákoutí. Pravděpodobně se tak jedná o nový příběh. Spolupracujte se svými kamarády a pomáhejte si, abyste se dostali výše.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Minecraft
Price: CZK 194.40+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.