Aktualizace One UI 6.1 dostupná pro střední modely Samsung bez funkcí Galaxy AI

Samsung rozšiřuje svou novou verzi uživatelského rozhraní One UI 6.1 i na své střední třídy. Po uvedení této aktualizace do svých vlajkových lodí nyní společnost přináší aktualizaci také pro dva střední…

Aktualizace One UI 6.1 dostupná pro střední modely Samsung bez funkcí Galaxy AI

Samsung rozšiřuje svou novou verzi uživatelského rozhraní One UI 6.1 i na své střední třídy. Po uvedení této aktualizace do svých vlajkových lodí nyní společnost přináší aktualizaci také pro dva střední smartphony, a to Galaxy A33 a A73.

Uživatelé těchto telefonů se mohou těšit na nové funkce a vylepšení, která s sebou One UI 6.1 přináší. Mezi nejvýznamnější změny patří například optimalizace pro plynulejší provoz aplikací, nové možnosti personalizace prostředí nebo vylepšený režim temného režimu pro snížení únavy očí při dlouhodobém používání telefonu.

Samsung se tímto krokem snaží poskytnout uživatelům širší paletu možností i ve střední třídě smartphoneů a zvýšit tak jejich spokojenost s produkty značky.

Pokud vlastníte telefon Samsung Galaxy A33 nebo A73 a chcete aktualizovat na One UI 6.1, postupujte podle pokynů ve výstrahách na obrazovce. Pamatujte, že proces aktualizace může trvat několik minut a je doporučeno mít dostupný stabilní internetový připojení.

FAQ:
1. Jakými způsoby lze aktualizovat software na Galaxy A33 a A73?
2. Které konkrétní funkce a vylepšení přináší aktualizace na One UI 6.1?
3. Jak mohu zkontrolovat, zda je dostupná aktualizace pro můj konkrétní model telefonu?

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/samsung-galaxy-a33-a73-one-ui-6.1-update_id158411