Aktualizace pantu u OnePlus Open 2 může přinést plošší displej s menším žehlením

OnePlus Open překvapivě zaznamenal velký úspěch. Nejenže se stal jedním z našich oblíbených sklopných telefonů tohoto roku, ale také přinesl dlouho očekávanou konkurenci do Spojených států. Navzdory tomu, že se jedná…

Aktualizace pantu u OnePlus Open 2 může přinést plošší displej s menším žehlením

OnePlus Open překvapivě zaznamenal velký úspěch. Nejenže se stal jedním z našich oblíbených sklopných telefonů tohoto roku, ale také přinesl dlouho očekávanou konkurenci do Spojených států. Navzdory tomu, že se jedná o první sklopný telefon této značky, podařilo se mu udělat mnoho věcí správně, a právě proto je stále jedním z nejlepších sklopných telefonů, které si můžete koupit v roce 2024. Samozřejmě, s tak kvalitním produktem už tušíte, že nástupce je již ve výrobě, a zdá se, že nyní máme nějaké nové detaily o zařízení před jeho vydáním.

OnePlus se pochlubil skvělými inovacemi, které se týkají designu i technologií, a očekávání kolem jejich dalšího sklopného zařízení jsou tedy oprávněná. Podle dostupných informací se zdá, že nový model bude ještě tenčí, lehčí a s vylepšenými funkcemi, které z něj udělají ještě atraktivnější volbu pro zákazníky.

Jistě budete chtít vědět, kdy můžete očekávat oficiální oznámení nového OnePlus Open, nebo jaké ceny a dostupnost můžeme očekávat. Všechny tyto informace však zatím zůstávají ve tajnosti. Sledujte naše stránky pro další aktualizace ohledně nového sklopného telefonu od OnePlus.

FAQ:
1. Kdy bude nový OnePlus Open oficiálně představen?
Očekává se, že nový OnePlus Open bude oficiálně představen během příštích měsíců. Sledujte oficiální kanály značky pro aktuální informace.

2. Jaké ceny můžeme očekávat u nového modelu?
Ceny nového OnePlus Open zatím nejsou známy. Bude záležet na konkrétních specifikacích a tržní situaci v době uvedení na trh.

3. Jaká bude dostupnost nového zařízení?
Dostupnost nového OnePlus Open bude záviset na regionu a spolupráci s operátory. Bude však pravděpodobně postupně dostupný ve vybraných trzích po celém světě.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/oneplus-open-2-hinge-upgrade/