Vypnout reklamy

Aktualizace pro HTC U11 přidá 1080p v 60fps

HTC odstartovala aktualizační maratón, kde se bude snažit aktualizovat veškeré mobilní telefony na světě. Verze aktualizace je 1.27.400.9 a má kolem 663MB. Tato aktualizace přidá několik změn a to včetně podpory 1080p v 60fps video nahrávání. Samozřejmě krom přidání funkci jsou také bezpečnostní aktualizace pro systém android. Tato aktualizace se prozatím dostala na telefony v […]

HTC U11

HTC odstartovala aktualizační maratón, kde se bude snažit aktualizovat veškeré mobilní telefony na světě. Verze aktualizace je 1.27.400.9 a má kolem 663MB. Tato aktualizace přidá několik změn a to včetně podpory 1080p v 60fps video nahrávání.

Samozřejmě krom přidání funkci jsou také bezpečnostní aktualizace pro systém android. Tato aktualizace se prozatím dostala na telefony v Hong Kongu. Během několika měsíců se dostaví i na další telefony v dalších státech světa.

Problémem těchto pomalých aktualizací je to, že firma HTC musí většinou pro jednotlivé regiony upravit své aktualizace tak, aby na dané telefony fungovaly.