Vypnout reklamy

Aktualizace Samsung One UI 6.1 pro Galaxy S22 opět dostupná

Samsung nedávno spustil novou řadu telefonů Galaxy S24 s operačním systémem One UI 6.1, slibující, že Android 14-based aktualizaci přinese i starším vlajkovým lodím. Telefony jako Galaxy S23 byly prvními, které…

Samsung nedávno spustil novou řadu telefonů Galaxy S24 s operačním systémem One UI 6.1, slibující, že Android 14-based aktualizaci přinese i starším vlajkovým lodím. Telefony jako Galaxy S23 byly prvními, které si vychutnaly tuto aktualizaci, přičemž Samsung nedávno prohlásil, že One UI 6.1 byla jednou z jeho „nejpopulárnějších aktualizací softwaru vůbec“. Avšak tento prohlášení brzy následovala zpráva o tom, že Samsung stahuje aktualizaci One UI 6.1 pro Galaxy S22 jen krátce po jejím uvedení na trh.

Nicméně zdá se, že vývojáři Samsungu již dokázali vyřešit tyto existující chyby, neboť společnost dnes znovu spustila aktualizaci One UI 6.1 pro zařízení Galaxy S22.

Jak to bude s dalšími aktualizacemi a novými funkcemi pro telefony Samsung Galaxy? To zatím zůstává nejisté, ale určitě se můžeme těšit na další inovace od této technologické společnosti.

**FAQ:**

1. Jaké jsou hlavní výhody aktualizace One UI 6.1 pro telefony Samsung Galaxy?
– Mezi hlavní výhody patří zlepšená stabilita systému, nové funkce a uživatelské rozhraní a samozřejmě i novinky spojené s Androidem 14.

2. Proč Samsung stáhl aktualizaci One UI 6.1 pro Galaxy S22 a poté ji znovu spustil?
– Důvodem byly zjištěné chyby v původní verzi aktualizace, které vývojáři museli rychle opravit, aby zajistili hladký provoz pro uživatele.

3. Jakou budoucnost můžeme očekávat pro software Samsung Galaxy?
– Společnost pravděpodobně bude i nadále pracovat na zdokonalování svých operačních systémů a přinášet uživatelům nové a inovativní funkce prostřednictvím aktualizací softwaru.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/samsung-galaxy-s22-one-ui-61-update-resumption/