Amazon Music vs. YouTube Music: Importér vs. Připravenost

Přepínání mezi hudebními službami může být nepříjemné, zejména pokud máte rozsáhlou knihovnu. Pro mnohé je myšlenka ručně přidávat všechny své oblíbené písně do nové knihovny dostačující důvod k tomu, aby na…

Amazon Music vs. YouTube Music: Importér vs. Připravenost

Přepínání mezi hudebními službami může být nepříjemné, zejména pokud máte rozsáhlou knihovnu. Pro mnohé je myšlenka ručně přidávat všechny své oblíbené písně do nové knihovny dostačující důvod k tomu, aby na celou věc zanevřeli. Já jsem také nepřemýšlel o přechodu pryč od YouTube Music, zejména nyní, kdy podporuje podcasty, jelikož patřím k menšině lidí, kteří si to přáli. Nicméně jsem dostal nabídku vyzkoušet Amazon Music Unlimited zdarma po dobu více než tří měsíců a rozhodl jsem se to vyzkoušet. Když jsem se přihlásil, byl jsem šokován, že Amazon mi doporučil způsob, jak převést celou mou hudbu automaticky. Otázkou však je, funguje tato služba?

Služba Amazon Music Unlimited nabízí nástroj pro automatický převod vaší hudební knihovny, což může být pro mnohé uživatele velkým usnadněním. Tento proces je velmi jednoduchý a rychlý, takže nemusíte trávit hodiny ručním importováním písní.

Po vyzkoušení této funkce jsem byl mile překvapen, jak rychle a bez problémů proběhl přenos mé hudby. Všechny playlisty a uložené skladby se zkopírovaly do Amazon Music bez problémů, což mi ulehčilo život a ušetřilo spoustu času.

Pokud tedy zvažujete přechod na Amazon Music Unlimited a máte rozsáhlou hudební knihovnu, určitě doporučuji vyzkoušet tento nástroj pro automatický přenos hudby. Ušetříte si tak spoustu času a nepříjemností spojených s ručním importováním vaší hudby.

**FAQ:**

1. Jak dlouho trvá proces přenosu hudby pomocí nástroje Amazon Music Unlimited?
2. Podporuje tento nástroj import playlistů z různých hudebních platforem?
3. Musím mít aktivní předplatné Amazon Music Unlimited pro využití tohoto nástroje?

Zdroj: https://www.androidpolice.com/i-tested-amazon-musics-playlist-import-tool/