Vypnout reklamy

Chytré herní telefony zažívají zlatý věk a jde to i vidět na prodejích mobilních telefonu. Tyto telefony jsou speciálně vytvářené pro hráče. Avšak na rozdíl od PC, tak tyto telefony mají parametry stejný, jako vlajkové telefony daných značek.

Pak si asi klade otázku, je tedy v herních telefonech něco víc? Hlavně je zde upravený design. Většina telefonu nabízí i fyzická tlačítka jako na gamepadu nebo mají třeba přídavné větráky, déle vydrží, kvalitnější displej.

Hoši z GSMARENA udělali video, kde tyto telefony porovnávají a mají zde k dispozici nejrůznější grafy, kde porovnávají také jak vysoko se dostali v rámci FPS (snímku za sekundu). V Geekbench získal telefon ZTE spoustu bodů, což není tak důležité, protože herní telefon musí udržet výkon počas celé hry, takže bylo potřeba vyřešit chlazení, které nepustí telefon snížit výkon CPU a GPU jednotky.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.