Vypnout reklamy

Pojďte si zahrát parádní gamesu, ve které budete stavět své vlastní městečko. Hra se velmi podobá hře Sim City na mobilní telefony. K dispozici nejsou žádné mikro-transakce, což je skvělé. Kupte si však prémiovou verzi hry. Výhodou je budování města. V SimCity jste se museli starat o pohodu vašeho obyvatelstva, což tady ani tak není. […]

Pojďte si zahrát parádní gamesu, ve které budete stavět své vlastní městečko. Hra se velmi podobá hře Sim City na mobilní telefony. K dispozici nejsou žádné mikro-transakce, což je skvělé. Kupte si však prémiovou verzi hry.

Výhodou je budování města. V SimCity jste se museli starat o pohodu vašeho obyvatelstva, což tady ani tak není. Oproti SimCity je tato hra více budovatelská a je k dispozici pro Android, tak i pro iOS zařízení.

Pokud jste se dodívali na trailer výše, tak si ji můžete stáhnout zdarma nebo v prémium kvalitě. Pokud zdarma, tak budete ošizeni o pár funkcí. Jedná se spíše o takové demo. Nejsou zde žádné mikrotransakce ani jiné prvky.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Pocket City Free
Price: Free

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Pocket City
Price: CZK 84.99

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)