Vypnout reklamy

Hra na mobil Mafia III: Rivalové

O půlnoci začal prodej nové PC hry Mafia III a zároveň se dostala i na android scénu, kde se ji můžete stáhnout. My
dMafia 3: Rivals ke stažení na mobil

O půlnoci začal prodej nové PC hry Mafia III a zároveň se dostala i na android scénu, kde se ji můžete stáhnout. My pro vás máme několik gameplay videí, samotnou hru i o co se v této hře bude jednat.

Co ve hře Mafia III: Rivalové zažijete

Hra má online mód, kde bojujete proti ostatním hráčům z celého světa. Nechybí tady ani žebříček hráčů, ve kterém můžete dokázat svou sílu v bojích. Staňte se vůdcem své kriminální rodiny, oblečte je, vyberte zbraně vozidla a vybudujte si svůj rodinný podnik. Převezměte tak celou kontrolu nad městem.

Veškeré boje jsou v RPG stylu. Svůj tým můžete neustále rozšiřovat o nové bojovníky. Mafia III je dalším pokračování úspěšné hry. Původně Mafia pocházela pouze z České republiky. Právě Mafia I se velmi proslavila a vývojáři následně začali vytvářet hru i v anglickém jazyce a to po samotném prodeji značky.

Mafia III: Rivals se na Google Play stala jedna z nejvíce stahovaných her. Sice nemá tato hra na mobilní telefon tak moc společného s PC verzí, ale je opravdu skvělá a pokud ještě nemáte PC verzi, tak na takový přechodný stav naprosto stačí.

Mafia III: Rivals
Price: Free+

 

Recenze hry Mafia III
 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 9.8/10
  Zábava - 9.8/10
 • 9.2/10
  Ovládání - 9.2/10
 • 9.3/10
  Optimalizace - 9.3/10
9.6/10

Pouze několik úvodních vět

Mafia série vždy patřila mezi ty lepší hry. Tentokrát je hra v RPG stylu.

Sending
User Review
4.75/10 (2 votes)