Vypnout reklamy

Android 10 oficiálně na telefonech Xperia XZ2 a XZ3

Vydáno dne: 17.1.2020

Nový systém Android 10 dorazil i na starší telefony Xperia XZ2 a XZ3. Brzy uvidíte aktualizaci na svých telefonech Sony i vy.

Poté, co v roce 2019 dorazil systém Android 10 na vlajkové telefony roku 2019 od firmy Sony, tak se nový systém dostane i na Xperia XZ2, XZ2 Compact a XZ2 Premium.

Již nyní někteří uživatelé mohou vidět možnost aktualizace a to s verzi 52.1.A.0.532 o velikosti 730 MB. S novou aktualizací přichází spoustu standardních funkcí z Android 10, jako je vylepšená bezpečnost osobních dat, ochrana polohy a podpora tmavého módu.

Někteří uživatelé si však stěžují, že se jejích launcher neaktualizoval a tím pádem se nemohou dostat k ovládání gesty (mají tím na mysli, že se systém Android aktualizoval, ale nadstavba od Sony nikoliv a tím pádem společně nekomunikují).

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Kamera Sony Xperia XZ3 je velkým zklamáním

Pokud si Xperia XZ3 kupujete kvůli fotoaparátu, tak poohlédněte se jinde. Tento telefon se nedokáže vyrovnat konkurenci v daném segmentu.

S před-objednávkou Sony Xperia XZ3 dorazí i Call of Duty: Black Ops 4
Hra na Playstation 4 Call of DUty Black Ops 4

Sony využije hru k propagaci svého telefonu. Stejně, jak to udělalo Samsung s Fortnite, tak Sony vydá telefon Sony Xperia Přečíst si více

Kolik bude stát nový telefon Xperia XZ3 v Evropě?

Nový telefon Sony Xperia XZ3 má disponovat novým zahnutým displejem BRAVIA OLED. Podle veškerých informací se má jednat o nejlepší Přečíst si více

Sony Xperia XZ3 oficiálně odhalen

Nový telefon Sony Xperia XZ3 byl dnes představen. Tak jak bylo v plánu, tak na IFA 2018 v Berlíně se Přečíst si více