„Android 15 Beta 2 obnovuje ovládání hlasitosti média při přehrávání na zařízení“

Nový Android 15 Beta 2.1 přináší naše oblíbené funkce zpatky!

Všichni fanoušci Android zařízení se mohou těšit, protože s nejnovější verzí Android 15 Beta 2.1 přichází celá řada novinek, které nás nadchnou….

"Android 15 Beta 2 obnovuje ovládání hlasitosti média při přehrávání na zařízení"

Nový Android 15 Beta 2.1 přináší naše oblíbené funkce zpatky!

Všichni fanoušci Android zařízení se mohou těšit, protože s nejnovější verzí Android 15 Beta 2.1 přichází celá řada novinek, které nás nadchnou. Mezi nové funkce patří **Privátní prostor**, **Archivace aplikací**, možnost **částečného nahrávání obrazovky** a mnoho dalšího. Pro uživatele telefonů Pixel se také chystají zlepšení, protože Google opětovně zavedl velmi pohodlnou funkci, která byla kvůli **delšímu právnímu sporu s Sonosem** dočasně odstraněna.

Nové funkce Androidu 15 Beta 2.1 jsou skvělou zprávou pro všechny majitele Android zařízení, kteří se těší na vylepšení a nové možnosti. Doufejme, že tyto změny přinesou ještě lepší uživatelský zážitek a usnadní každodenní používání zařízení.

FAQ:

1. Jak si mohu aktivovat Privátní prostor ve svém zařízení?

Aktivace Privátního prostoru je velmi jednoduchá – stačí jít do nastavení zařízení a vybrat možnost aktivace této funkce. Poté budete schopni vytvářet svůj vlastní soukromý prostor pro citlivé informace a aplikace.

2. Jak funguje Archivace aplikací v rámci nové verze Androidu 15 Beta 2.1?

Archivace aplikací je užitečnou funkcí, která umožňuje ukládat nevyužívané aplikace do archivu, čímž uvolníte místo na zařízení a zvýšíte jeho výkon. Když budete potřebovat danou aplikaci znovu, jednoduše ji můžete obnovit z archivu.

3. Jak lze využít částečné nahrávání obrazovky?

Částečné nahrávání obrazovky je skvělým nástrojem pro zachycení důležitých informací nebo momentů na obrazovce. Stačí zvolit oblast, kterou chcete nahrát, a spustit nahrávání – ideální pro sdílení postupů nebo problémů s technickou podporou.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/android-15-volume-controls-sonos-lawsuit/