Vypnout reklamy

Android 15 Beta 2 přidává nastavení barevného kontrastu pro dynamická témata Google Material You

Minulý týden byl pro fanoušky a vývojáře obrovským milníkem, když Google sdílel své současné a **budoucí ambice** během konference I/O 2024. Samozřejmě, umělá inteligence hraje velkou roli v plánech společnosti, a…

Android 15 Beta 2 přidává nastavení barevného kontrastu pro dynamická témata Google Material You

Minulý týden byl pro fanoušky a vývojáře obrovským milníkem, když Google sdílel své současné a **budoucí ambice** během konference I/O 2024. Samozřejmě, umělá inteligence hraje velkou roli v plánech společnosti, a to zejména s integrací **Gemini** ve mnoha jejích produktech. Bylo jasné, že zájmy Googlu leží jinde, protože během klíčového projevu bylo věnováno velmi málo času samotnému Androidu, ale přesto Beta 2 nyní začíná vycházet pro podporovaná zařízení.

V rámci konference Google I/O 2024 byla prezentována nová **Gemini AI** funkce, která slibuje změnit život uživatelů. Tato technologie je zaměřena na personalizaci a zdokonalení uživatelského zážitku prostřednictvím umělé inteligence. Google tak jasně ukázal svou snahu o inovace a zlepšení svých služeb.

I přes pozornost věnovanou jiným aspektům technologie byla **Beta 2** pro Android označena za důležitý milník. Toto aktualizace poskytuje nové funkce a vylepšení pro uživatele, kteří mají podporovaná zařízení. Google tak potvrzuje svůj závazek k neustálému vývoji a inovacím ve svém mobilním operačním systému.

**FAQ:**

1. Jaké nové funkce přináší Beta 2 pro Android?
– Beta 2 přináší řadu nových funkcí a vylepšení pro uživatele, včetně optimalizací v rámci systému a aplikací.

2. Jak se bude **Gemini AI** integrovat do produktů Google?
– Gemini AI bude postupně implementován do různých produktů Google, aby poskytoval personalizované a zlepšené uživatelské zážitky.

3. Jaký je hlavní směr vývoje Google po konferenci I/O 2024?
– Google se zaměřuje na inovace v oblasti umělé inteligence a personalizace služeb pro své uživatele, s důrazem na neustálý pokrok a zlepšení technologií.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/android-15-beta-2-color-contrast-dynamic-material-you-themes/