Android 15: Přehlednější výběr avatara s chytrým systémem

Google služby a Android nenabízejí stejnou úroveň integrace jako Apple ID a zařízení od Applu. I když se Google v tomto směru postupně zlepšuje, stále má co dohánět. Například Android nepoužije…

Android 15: Přehlednější výběr avatara s chytrým systémem

Google služby a Android nenabízejí stejnou úroveň integrace jako Apple ID a zařízení od Applu. I když se Google v tomto směru postupně zlepšuje, stále má co dohánět. Například Android nepoužije profilovou fotku vašeho účtu Google jako výchozího avataru pro hlavní uživatelský profil vašeho telefonu. Ani se nezobrazí jako možnost. Naštěstí Google tuto zkušenost vylepšuje v Androidu 15 Beta 2.

Pokud jste dlouho očekávali, že se váš profilový obrázek objeví jako avatar na vašem zařízení s Androidem, máte konečně důvod ke spokojenosti. V Androidu 15 Beta 2 byla tato funkce implementována a uživatelé si tak mohou nastavit svou profilovou fotku jako avatar svého telefonu.

Nová aktualizace Androidu 15 Beta 2 také přináší další vylepšení a opravy chyb, které budou určitě oceněny uživateli. Pokud jste tedy fanoušky Androidu, určitě stojí za to tento upgrade vyzkoušet.

FAQ:
1. Jak si mohu nastavit profilovou fotku jako avatar na svém zařízení s Androidem?
– Po aktualizaci na Android 15 Beta 2 jděte do nastavení profilu a tam najdete možnost nastavení profilové fotky jako avatara.

2. Jaké další vylepšení přináší Android 15 Beta 2?
– Kromě možnosti nastavit profilovou fotku jako avatar přináší nová aktualizace také opravy chyb a další drobná vylepšení, které zlepšují celkový uživatelský zážitek.

3. Je nutné mít účet Google k tomu, abyste mohli využívat nových funkcí v Androidu 15 Beta 2?
– Ano, pro plné využití funkcí a aktualizací je nutné mít aktivní účet Google.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/android-15-smarter-avatar-picker-feature-were-amazed-it-didnt-have/