Android 7 putuje na Galaxy S6 a S6 Edge právě teď

Ještě nedávno jsme psali o tom, jak telefony Galaxy S6 a S6 Edge mají prozatím smůlu, co se týče nového systému. Aktualizace měla přijít již na konci února, ale posunula se z důvodu nějaké chyby, na kterou přišli později. Toto zpoždění netrvalo dlouho a na serveru SamMobile je spousta
Android 7.0 Nugát

Ještě nedávno jsme psali o tom, jak telefony Galaxy S6 a S6 Edge mají prozatím smůlu, co se týče nového systému. Aktualizace měla přijít již na konci února, ale posunula se z důvodu nějaké chyby, na kterou přišli později.

Toto zpoždění netrvalo dlouho a na serveru SamMobile je spousta informací o tom, že někteří uživatelé již aktualizaci mají. Jedná se však o telefon Galaxy S6 Edge. Prozatím mezi nimi nevidíme Českou republiku.  Jedná se o aktualizaci zájmena v Evropě a v síti Vodafone.

Pokud už ale v této chvíli dorazila aktualizace na S6 Edge, tak věříme, že se i samotná Galaxy S6 dočká a i v České republice. Někteří operátoři potřebují více času, než ti jiní. Největší výhodu mají ti, kteří mají odemčený telefon a nejsou vázání na operátora.

Aktualizace má 1.3GB a přináší hned několik vylepšení, jako je nové rozhraní, mnohem čistější, svěžejší a lepší.