Android 8.0 Oreo pro Galaxy S8 a S8+: Všechny nové funkce, vzhled

Už jsme jednou informovali o tom, že nový vlajkový telefon Galaxy S8 a S8+ má v testování Android 8.0 Oreo. Pokud se nacházíte v US, UK nebo Jižní Koreji, tak testování můžete provádět. Tak co všechno nová aktualizace přinese? Vylepšená klávesnice Samsung vylepšil svou základní klávesnici s vysokým kontrastem, podporou Emoji 5.0 a k dispozici […]

Už jsme jednou informovali o tom, že nový vlajkový telefon Galaxy S8 a S8+ má v testování Android 8.0 Oreo. Pokud se nacházíte v US, UK nebo Jižní Koreji, tak testování můžete provádět. Tak co všechno nová aktualizace přinese?

Vylepšená klávesnice

Samsung vylepšil svou základní klávesnici s vysokým kontrastem, podporou Emoji 5.0 a k dispozici je i s rychlými zkratkami. Můžete také vyhledávat GIF soubory a poslat je svým kamarádům bez toho, aniž byste aplikaci opustili.

Vylepšená klávesnice

Vylepšená klávesnice

Nasvětlení ohebné části telefonu

V nové verzi budou mít uživatelé možnost si udělat zahnuté strany telefony Galaxy S8 buď to rozmazané nebo si třeba dáte duhový efekt. To vše záleží jen na vás.

Edge nasvěltlování

Edge nasvěltlování

Skryjte si alba

Výhodou je skrýt si alba v galérií a to tak, aby je nikdo jiný neviděl, což je většinou užitečné.

Skryjte si alba

Skryjte si alba

Aplikační zkratky

Už samotný systém Oreo nabízí aplikační zkratky, nicméně Samsung přišel ještě s vylepšenou verzi. Máte tak velkou šanci se dostat k tomu, abyste mohli rychle přistupovat k YouTube nebo jiných zajímavých aplikací.

Oreo aplikační zkratky

Oreo aplikační zkratky

Uspěte notifikace

Jestli vám vadí neustále notifikace na vašem telefonu, že už to ani nestíháte sledovat a zároveň vás ruší, tak je teď budete moci uspat. Skryjte notifikace třeba na 15, 60 nebo i 120 minut.

Uspěte aplikace

Uspěte aplikace