Vypnout reklamy

Android 9 Pie přinese na telefony Samsung barevné ikonky na Alwys-On displeji

U nového rozhraní Samsung Experience 10 na zařízeních Galaxy očekáváme nové ovládání pomocí gest, široký výběr tmavých témat, redesign ikonek a spoustu dalšího. Tentokrát máme na světě informaci ohledně Samsung Always-On Display. Máme video ohledně nového Always-On Displeje. Samsung Experience 10 se stále vylaďuje na beta verzi Android 9.0 Pie. Na videu vidíme telefon Samsung […]

Samsung Galaxy Note 9

U nového rozhraní Samsung Experience 10 na zařízeních Galaxy očekáváme nové ovládání pomocí gest, široký výběr tmavých témat, redesign ikonek a spoustu dalšího. Tentokrát máme na světě informaci ohledně Samsung Always-On Display.

Máme video ohledně nového Always-On Displeje. Samsung Experience 10 se stále vylaďuje na beta verzi Android 9.0 Pie. Na videu vidíme telefon Samsung Galaxy Note 9, který poukazuje na barevné ikonky. Nynější AOD má bílé ikonky na černém pozadí. 

Podle všeho nový systém povoluje barevné ikonky na AOD, takže notifikace automaticky převezmou barvu dané aplikace. Další změna je v oblasti uspořádání procent baterie, času a notifikačních ikon, které nejsou uprostřed displeje, ale je všechno zarovnané na levé straně.

Zdroj