Hra na mobil Alien Resistance

Jedná se o android hru, která ještě není plně dokončená, a tak může být trošku nestabilní. Avšak to nic nemění na tom, že se jedná o parádní akční android hru, ve které budete zachraňovat Zemi. Co ve hře Alien Resistance zažijete Je vytvořena speciální jednotka, která dokáže velmi rychle reagovat
Alien Resistance, android hra, mobilní hra, androiduj.cz

Jedná se o android hru, která ještě není plně dokončená, a tak může být trošku nestabilní. Avšak to nic nemění na tom, že se jedná o parádní akční android hru, ve které budete zachraňovat Zemi.

Co ve hře Alien Resistance zažijete

Je vytvořena speciální jednotka, která dokáže velmi rychle reagovat na takové situace, jako je třeba teroristický útok. Proto byla ihned vyslaná do boje. Voják má šanci se neustále zlepšovat a získávat tak důležité zkušenostní body pro následné polepšení do vyšší úrovně.

V každé vyšší zkušenostní úrovni odemknete nové zbraně. Máte možnost nákupu lepších zbraní a ocitnete se hned na několika místech na Zemi. Vaším úkolem je sestřelit mimozemské nepřátele a jejich portály. K dispozici je krom módu kampaň také mód pro více hráčů. Připojte se k ostatním bojovníkům ve světě a užijte si neskutečnou porci zábavy v android hře Alien Resistance.

The app was not found in the store. 🙁
 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 10/10
  Zábava - 10/10
 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
 • 9.2/10
  Optimalizace - 9.2/10
9.8/10

Pouze několik úvodních vět

Alien Resistance je v takové testovací fázi. Jedná se o verzi, která může padat. Což se občas děje, ale jedná se opravdu o graficky skvělou online hru. Hratelnost je naprosto jednoduchá a krom toho máte tady spoustu funkcí.

Sending
User Review
0 (0 votes)