Vypnout reklamy

Zahrajte si na vojáka, se kterým budete schopni zneškodnit veškeré nepřátelské jednotky. Dokončujte velice propracované mise za nepřátelskou linií. V této hře budete svědky velmi silné přestřelky na armádní půdě.

Nebudou to souboje pouze na vojenské základně, ale i uprostřed pouště nebo na zajímavém místě. Ovládejte svého vojáka skrz celou mapu a používejte budovy a jiné objekty k tomu, abyste se skryli před nepřáteli. Zmáčkněte spoušť a ujistěte se, že protivníky zabijete. Následně máte šanci si otevřít další nové a těžší úrovně.

Jedná se o pixelovou hru s hezkým grafickým zpracováním. Určitě vám gamesa bude hodně připomínat hru Minecraft. Tato verze má pouze 9 misí, ale více jich přijde postupně s dalšími aktualizacemi.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Amazing Soldier 3D
Price: Free

[wp-review]

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.