Vypnout reklamy

Hra na mobil Amazing soldier 3D

Vydáno dne: 13.8.2017

Zahrajte si na vojáka, se kterým budete schopni zneškodnit veškeré nepřátelské jednotky. Dokončujte velice propracované mise za nepřátelskou linií. V této hře budete svědky velmi silné přestřelky na armádní půdě. Nebudou to souboje pouze na vojenské základně, ale i uprostřed pouště nebo na zajímavém místě. Ovládejte svého vojáka skrz celou mapu a používejte budovy a […]

Zahrajte si na vojáka, se kterým budete schopni zneškodnit veškeré nepřátelské jednotky. Dokončujte velice propracované mise za nepřátelskou linií. V této hře budete svědky velmi silné přestřelky na armádní půdě.

Nebudou to souboje pouze na vojenské základně, ale i uprostřed pouště nebo na zajímavém místě. Ovládejte svého vojáka skrz celou mapu a používejte budovy a jiné objekty k tomu, abyste se skryli před nepřáteli. Zmáčkněte spoušť a ujistěte se, že protivníky zabijete. Následně máte šanci si otevřít další nové a těžší úrovně.

Jedná se o pixelovou hru s hezkým grafickým zpracováním. Určitě vám gamesa bude hodně připomínat hru Minecraft. Tato verze má pouze 9 misí, ale více jich přijde postupně s dalšími aktualizacemi.

Amazing Soldier 3D
Price: Free

[wp-review]

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš