Vypnout reklamy

Pomozte vojákům z US armády pochytat veškeré kriminálníky, kteří utekli z vězení. Ovládejte velice rychlá auta a dostaňte se do bláznivých honiček. Policie je nedokáže pochytat, proto na řadu přichází armáda. 

Usedněte za volant vozidla a projeďte rušnou silnici. cílem této gamesy je projet přes celé území hry, chytnout zloděje a opět je dostat do vězení. Každá mise může být těžší než ta předchozí. Avšak, každá z těchto misí vás náležitě odmění. Snažte se nakoupit nové automobily, dostávat se dále a užít si skvělé grafické zpracování.

Grafické zpracování se velmi podobá hře, jako je třeba minecraft. Jeďte velice rychle ve městě, kde je vysoký provoz, užijte si neskutečně krásnou grafiku a spoustu hodin zábavy.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

[wp-review]

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.