Vypnout reklamy

Jedná se o velice intenzivní akční hru, kde budete muset zneškodnit veškeré protivníky kolem vás. Popadněte zbraně a brnění a pokuste se své nepřátele zabít. K dispozici máte schopnosti, které je potřeba v bojích použít, protože bez toho to nebudete mít vůbec jednoduché a díky nejrůznějších kouzel si docela pomůžete. Hra nabízí hezké grafické zpracování […]

Jedná se o velice intenzivní akční hru, kde budete muset zneškodnit veškeré protivníky kolem vás. Popadněte zbraně a brnění a pokuste se své nepřátele zabít.

K dispozici máte schopnosti, které je potřeba v bojích použít, protože bez toho to nebudete mít vůbec jednoduché a díky nejrůznějších kouzel si docela pomůžete.

Hra nabízí hezké grafické zpracování a obrovskou arénu, kde se souboje odehrávají. Nicméně hra vás stále udržuje v akci, takže se jen tak neodpoutáte. Vydejte se na zběsilé souboje a ukažte všem, co ve vás je. Věříme, že to zvládnete.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Blood Arena
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)