Vypnout reklamy

Hra na mobil Bullet Force

Vydáno dne: 19.8.2016

Čím dál tím více se android hry blíží těm konzolovým. Na začátku herní éry na mobilních telefonech jsme mohli hrát na Nokia 3310 hady. Nebylo zde žádné grafické zpracování a teď poslední dobou se objevují na telefonech velmi dobře zpracované grafické hry se skvělou hratelností. Co ve hře Bullet Force očekávat K dispozici budete mít […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Čím dál tím více se android hry blíží těm konzolovým. Na začátku herní éry na mobilních telefonech jsme mohli hrát na Nokia 3310 hady. Nebylo zde žádné grafické zpracování a teď poslední dobou se objevují na telefonech velmi dobře zpracované grafické hry se skvělou hratelností.

Co ve hře Bullet Force očekávat

K dispozici budete mít přes 20 zbraní. Budete moct bojovat v týmech v bojích proti 20 nepřátelům z celého světa. Máte tady tři módy. I v případě, že nedisponujete internetem, tak si hru můžete bez problému zahrát.

V horním levém rohu vidíte mapu, kde se jednotliví nepřátele pohybují. Buďte opatrní a střílejte jen pokud jste si jistí, protože střelba prozradí vaší polohu. Za každou splněnou úroveň získáte zkušenostní body.

Bullet Force
Price: Free+

[wp-review]

Buroň Tomáš

Zavítejte i na další novinky níže