Hra na mobil Bushido Saga

Tato hra se inspirovala Japonskou legendou „47 Ronin“. Hrajete za hrdinu Kuranosuke, hrdinského samuraje. Bojujete hned s několika Japonskými zbraněmi, mezi které patří například katana. Zabijte stovky těchto nepřátel a ukažte všem, kdo je tady pánem. Různorodé území a jednoduché ovládání V ruce držíte právě nejrůznější Japonské zbraně. Celá
android hra Bushido Saga

Tato hra se inspirovala Japonskou legendou „47 Ronin“. Hrajete za hrdinu Kuranosuke, hrdinského samuraje. Bojujete hned s několika Japonskými zbraněmi, mezi které patří například katana. Zabijte stovky těchto nepřátel a ukažte všem, kdo je tady pánem.

Různorodé území a jednoduché ovládání

V ruce držíte právě nejrůznější Japonské zbraně. Celá vesnice hlavního hrdiny byla pod útokem. Spousta jeho přátel byla zabita a vy se musíte postarat o pomstu, která je opravdu sladká. Ničte všechny protihráče ať už ve dne nebo večer. Dostávejte se na nejrůznější území.

Hra má opravdu obrovský herní svět a několik dialogů. V případě, že umíte anglicky, tak si užijete i neskutečný příběh, kde se neskrývají emoce. Časem se cítíte, že jste součásti tohoto příběhu, takže budete opravdu hodně naštvaní. Budou vám nepřátele nadávat, že jste slabí a hlupák a kolem vás budou samé mrtvoly. Je to opravdu noční můra.

Gameplay android hry

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry na mobil
 • 95%
  Grafika - 95%
 • 90%
  Zábava - 90%
 • 90%
  Hratelnost - 90%
 • 96%
  Optimalizace - 96%
93%

Shrnutí hry

Skvělá android hra, která vyžaduje android ve verzi 4.0.3 a vyšší. Pochází od vývojářů Pandora z Rio De Janeiro. Hra vyšla v roce 2017. Nabízí obrovský herní svět a jednoduchou hratelnost.

Sending
User Review
97% (1 vote)