Vypnout reklamy

Hra na mobil Call of Duty: Heroes

Určitě znáte sérií her Call of Duty na PC a konzole. Tentokrát budete moct si zahrát Call Of Duty i na mobilu a to ve skvělé grafice. Před více než rokem byla vydaná akční strategie Call of Duty: Strike Team a tak se studio Activision rozhodlo rozšířit tuto strategii o titul Call of Duty Heroes. […]

call-of-duty-heroes

Určitě znáte sérií her Call of Duty na PC a konzole. Tentokrát budete moct si zahrát Call Of Duty i na mobilu a to ve skvělé grafice. Před více než rokem byla vydaná akční strategie Call of Duty: Strike Team a tak se studio Activision rozhodlo rozšířit tuto strategii o titul Call of Duty Heroes.

Pokračování Call of Duty: Strike se bohužel nekoná. Jedná se o skvělou strategii, která je stazitelná zdarma. Jedná se o Free to Play hra. Hra je zasažena do světa z budoucnosti, tak jak je tomu u konzole Call of Duty: Advanced Warfare. Fanoušci série se setkají se svými oblíbenými postavami Pricem, Soapem a Ghostem.

call-of-duty-heroes-2

V celé hře budete budovat základny a snažit se napadnou nepřátelské základny. Trenujte nové jednotky, vybudujte si silnou obranu. Za různá vylepšení si budete někdy muset připlatit realnými penězi.

call-of-duty-heroes-3

Inovace je tady jen v jednom přpadě a tou je Killstreaks. Ovládáte speciální útok z helikoptéry nebo bombardéru.

Aplikaci stáhnete níže

Call of Duty®: Heroes