Vypnout reklamy

Hra na mobil Dark Ares

Pokud máte rádi velkolepé RPG hry, kde je překrásná grafika a efekty, tak věřte, že tato android hra se vám bude zaručeně zamlouvat. Spojte se s hráči z celého světa v online módu PvP a ukažte své bojové schopnosti. Je zde i normální mód pro jednoho hráče. Stačí si jen vybrat. Úvod do android hry Ve hře budete […]

1-dark_ares_download

Pokud máte rádi velkolepé RPG hry, kde je překrásná grafika a efekty, tak věřte, že tato android hra se vám bude zaručeně zamlouvat. Spojte se s hráči z celého světa v online módu PvP a ukažte své bojové schopnosti. Je zde i normální mód pro jednoho hráče. Stačí si jen vybrat.

Úvod do android hry

Ve hře budete bojovat proti různým nepřátelům v různých částech světa. U sebe máte obrovský meč, který je dostatečně silný na to, aby nepřítele zabil. Zažijete real-time boje, úžasné grafické zpracování i příběhový mód. K vybrání tady máte celkem 4 různé skupiny hrdinů, ze které můžete v této Android hře Dark Ares hrát. Vyberte si z Berserker, Warlocka, Archera a Assasina.

Navíc android hra nabízí hloubkově upravovat svého hrdinu, takže se nebojte a pusťte se do bojů. Ve hře na vás čekají i různé dárky.

Fotogalerie ze hry

3 - Dark Ares ke stažení android hra

3 – Dark Ares ke stažení android hra

2 - Dark Ares ke stažení android hra

2 – Dark Ares ke stažení android hra

Přijďte si zahrát i další RPG hry

Využijte i kvalitní android aplikace

Video z hry Dark Ares

Propracovaná android hra, ve které budete bojovat proti obrovským nepřátelům. Hra nabízí opravdu překrásné efekty i zvuky, takže vás bude bavit hrát. Na konci úrovně, kdy zneškodníte velkého šéfa, tak dostanete různé bonusové vylepšení. Odemknou se vám nové možnosti a vy můžete dále pokračovat.

Online HTML 5 hry

Online HTML 5 hry

 • Real-Time android hra
 • Překrásné efekty a grafika
 • 4 různé skupiny bojovníků
 • PvP systém boje v online módu
 • Automatické ukládání

Aplikaci stáhnete níže

Dark Ares

Další informace o této skvělé android hře Dark Ares

 

 • 9.5/10
  Grafika - 9.5/10
 • 9/10
  Hratelnost - 9/10
 • 9/10
  Zábava - 9/10
 • 9/10
  Optimalizace - 9/10
9.1/10

Pouze několik úvodních vět

Vyžaduje Android
2.3 a vyšší

Aktuální verze
1.13.0.2

Od vývojáře
4399enGame

Velikost
40M

Sending
User Review
0 (0 votes)