Vypnout reklamy

Hra na mobil Death dome

Ilustracni fotografie

Dnes bych vám rad představil akční fingerslash hru, která se vyskytuje na google play zdarma a tak si minimálně proto zaslouží pozornost.
Pokud máte rádi akci, překvapení a dávku krve, ani nečtěte tento článek a jděte si tuto hru stáhnout, je možné, že bych vas od ni mohl odradit.

Po stáhnutí hry jsem byl velmi nadšen, hra vystupovala hodně seriózně a nabízela přesně to, co by člověk čekal, spoustu surových zápasů a krve. Všechno vypadalo skvěle do doby, než hra začne být stereotypní a příliš snadno predvidatelná.

Co se ale hře omluvit nedá, je to jakým způsobem ji vývojáři z Griptonite Games Inc zabili. Nejvíc smutné jsou minitransakce, kterými je hra přímo prošpikovaná.

 

Po delsim hraní vás budou nepřátelé doslova drtit, kdy vy jim budete brát naprosté minimum. Z boje na pár minut se bez minitransakci stává půl hodinový boj, kde stačí dostat 2 rány a můžete celý souboj opakovat.

 

Pokud jste článek nedočetli, nebo máte rádi výzvy, hru si stáhněte, ve všech ostatních případech to nedoporučuji ani stahovat..

DEATH DOME
Price: To be announced