Vypnout reklamy

Ocitáte se v chaotické poušti, kde je několik obrovských propadlin v zemi po zemětřesení. Probudili jste se tedy po tomto zemětřesení, kde budete čelit krve žíznivým zombie nepřátelům a monstrům. Je potřeba se usadit v některých oázách, budovách a následně se pokusit vypěstovat zeleninu, pokud to půjde. Nicméně krom toho nepřátele nebudou mít žádný problém […]

Ocitáte se v chaotické poušti, kde je několik obrovských propadlin v zemi po zemětřesení. Probudili jste se tedy po tomto zemětřesení, kde budete čelit krve žíznivým zombie nepřátelům a monstrům.

Je potřeba se usadit v některých oázách, budovách a následně se pokusit vypěstovat zeleninu, pokud to půjde. Nicméně krom toho nepřátele nebudou mít žádný problém jít přes veškeré překážky, tak během toho všeho musíte využít veškeré zbraně.

Krom zombie nepřátel po vás půjdou i přírodní katastrofy jako je zemětřesení nebo počasí typu bouřka z písku, která sníží viditelnost na minimum. Najděte materiály k transportu a následně obchodujte s různými obchodníky, které tady v této hře najdete.

Hra nabízí hezkou grafiku a spoustu možností.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.