Vypnout reklamy

Hra na mobil Evhacon 2

Vydáno dne: 16.12.2016

Rozdíl mezi plnou verzí a demo verzi hry je takový, že plná verze nemá žádné reklamy, má lepší FPS a konstantní aktualizace. Evhacon je hra pro jednoho hráče, která byla vytvořena nezávislým tvůrcem Pietro Nifosi a Nunzio Bonsignore. Co ve hře Evhacon 2 zažijete Budete plnit jednotlivé úkoly, hledat nejrůznější věci a bojovat proti nepřátelským […]

Rozdíl mezi plnou verzí a demo verzi hry je takový, že plná verze nemá žádné reklamy, má lepší FPS a konstantní aktualizace. Evhacon je hra pro jednoho hráče, která byla vytvořena nezávislým tvůrcem Pietro Nifosi a Nunzio Bonsignore.

Co ve hře Evhacon 2 zažijete

Budete plnit jednotlivé úkoly, hledat nejrůznější věci a bojovat proti nepřátelským jednotkám. K dispozici je detailní grafické zpracování a interaktivní 3D svět, ve kterém je zapotřebí opravdu bojovat ze všech sil.

Krom toho všeho hra disponuje kvalitním soundtrackem, přesným bojovým systémem a několika mini-hrami. Určitě zde zažijete spoustu zábavy, která jen tak nepoleví a věřte, že za to hra opravdu stojí.

The app was not found in the store. 🙁

[wp-review]

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Brave Dungeon
Hra Brave Dungeon

Vynikající RPG hra Brave Dungeon je tady. Vytvořte si vlastního hrdinu, se kterým budete bojovat a postavte se proti temnotě.

Hra na mobil Raziel: Dungeon Arena
Raziel: Dungeon Arena

Jedná se o výbornou hru, ve které budete muset udělat vše proto, abyste se dostali co nejdále to bude možné.

Hra na mobil Blade XLORD
Hra na PC Blade XLORD

Hra na mobil Blade XLORD sice není dostupná na Google Play pro CZ trh, ale pojďme se podívat, co tato Přečíst si více

Hra na mobil AdventureQuest 3D MMO RPG
Hra na mobil AdventureQuest 3D MMO RPG

Jedná se o online RPG hru, ve které se ocitáte v otevřeném světě. Vytvořte si svou postavu, vylepšujte ji a Přečíst si více